8 scoli din judetul Neamt (Negresti, Agapia si Bîra) intra in scenariu rosu.

Prefectura Neamt a transmis lista aprobata astazi in sedinta de CJSU, cu scenariile sub care va functiona fiecare scoala din judet, incepand de luni, 8 martie.

În localitatile cu incidenta de sub 1 la mie (scenariu verde), toti elevii merg la cursuri cu prezenta fizica, de la cei de gradinita pana la cei de liceu. Unde incidenta este intre 1 si 3 la mie (scenariu galben), merg la scoala copiii de grădiniță, cei din învățământul primar (clasele I-IV) și clasele a VIII-a și a XII-a. În localitățile cu incidenta de peste 3 la mie (scenariu roșu), merg fizic la scoala doar copiii de la grădiniță și cei din învățământul primar, iar restul fac cursuri on-line.

Notă: scenariul 1 inseamna scenariu verde, scenariul 2 inseamna scenariu galben, iar scenariu 3 inseamna scenariu rosu

Localitate Denumire unitate de invatamant Denumire structură Scenariul din 8 martie
ADJUDENI ȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI ȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI Scenariul 1
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA Scenariul 3
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE GRIGORESCU”, COMUNA AGAPIA Scenariul 3
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU”, SAT FILIOARA, COMUNA AGAPIA Scenariul 3
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA ȘCOALA PRIMARĂ SĂCĂLUȘEȘTI, COMUNA AGAPIA Scenariul 3
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂHNIŞOARA, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BROŞTENI, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVOARE, COMUNA BAHNA Scenariul 2
BĂLŢĂTEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI Scenariul 1
BĂLŢĂTEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA SEACĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ MESTEACĂN, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ ROCNA, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BĂLUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ SPIRIDONEŞTI, COMUNA ICUŞEŞTI Scenariul 1
BÂRGAUANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI Scenariul 2
BICAZ LICEUL „CAROL I”, ORAȘ BICAZ LICEUL „CAROL I”, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂRCENI, ORASUL BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMEA COPIILOR”, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI Scenariul 1
BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA BICAZ-CHEI Scenariul 1
BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT IVANEŞ, COMUNA BICAZ-CHEI Scenariul 1
BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN Scenariul 1
BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN Scenariul 1
BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN Scenariul 1
BÂRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA Scenariul 3
BÂRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT REDIU, COMUNA BIRA Scenariul 3
BISTRIŢA LICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN LICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN Scenariul 2
BODEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI Scenariul 2
BODEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BODEŞTII DE JOS, COMUNA BODEȘTI Scenariul 2
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA Scenariul 1
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA ȘCOALA PRIMARĂ NISTRIA, COMUNA BOGHICEA Scenariul 1
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, COMUNA BOGHICEA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI PETRESCU”, SAT MĂDEI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT PÂRÂUL CÂRJEI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT PÂRÂUL PÂNTEI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SABASA, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AUREL DUMITRAȘCU”, SAT SABASA, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT SOCI, COMUNA BORCA Scenariul 1
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE”, SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ BĂNEASA, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ CRĂIEŞTI, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUCI, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ IUCŞA, COMUNA BOZIENI Scenariul 1
BRUSTURI SCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI SCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI Scenariul 1
BRUSTURI SCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE STURZU”, SAT TÂRZIA, COMUNA BRUSTURI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUHONCA, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
BURUIENEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROTUNDA, COMUNA DOLJEȘTI Scenariul 1
CÂNDESTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI Scenariul 1
CÂNDESTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ VĂDURELE, COMUNA CÂNDEȘTI Scenariul 1
CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU Scenariul 1
CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BISTRICIOARA, COMUNA CEAHLĂU Scenariul 1
CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CEAHLĂU scenariul 1
COSTIŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA Scenariul 2
COSTIŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL , COMUNA COSTIȘA Scenariul 2
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI Scenariul 1
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI ȘCOALA PRIMARĂ CRACĂUL NEGRU, COMUNA CRĂCĂOANI Scenariul 1
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANI Scenariul 1
DĂMUC ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC Scenariul 1
DĂMUC ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HUISUREZ, COMUNA DĂMUC Scenariul 1
DOBRENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENI Scenariul 1
DOCHIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIA Scenariul 2
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI Scenariul 1
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI ȘCOALA PRIMARĂ HLĂPEŞTI, COMUNA DRAGOMIREȘTI Scenariul 1
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VAD, COMUNA DRAGOMIREȘTI Scenariul 1
DRĂGĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 1
DULCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTI Scenariul 1
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE Scenariul 2
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT CUT, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE Scenariul 2
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT IZVOARE, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE Scenariul 2
FARCAŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA Scenariul 1
FARCAŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FRUMOSU, COMUNA FARCAȘA Scenariul 1
FARCAŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA ȘCOALA PRIMARĂ STEJARU, COMUNA FARCAȘA Scenariul 1
FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI Scenariul 1
FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BUDEȘTI Scenariul 1
FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BUDEŞTI, COMUNA FĂUREI Scenariul 1
GÂDINŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI Scenariul 1
GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA Scenariul 2
GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CUEJDIU, COMUNA GÂRCINA Scenariul 2
GHERĂEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTI Scenariul 1
GHERĂEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI Scenariul 1
GHINDĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANI Scenariul 1
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV Scenariul 1
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CĂCIULEŞTI, COMUNA GIROV Scenariul 1
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV ȘCOALA PRIMARĂ GURA VĂII, COMUNA GIROV Scenariul 1
GRINŢIEŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ Scenariul 1
GRINŢIEŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BRADU, COMUNA GRINȚIEȘ Scenariul 1
GRINŢIEŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRINŢIEŞU MIC, COMUNA GRINŢIEŞ Scenariul 1
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI Scenariul 1
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURECHIŞTEA, COMUNA GRUMĂZEȘTI Scenariul 1
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLIŢA, COMUNA GRUMĂZEȘTI Scenariul 1
HANGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU Scenariul 1
HANGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU ȘCOALA PRIMARĂ BUHALNIŢA, COMUNA HANGU Scenariul 1
HORIA LICEUL TEHNOLOGIC „ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIA LICEUL TEHNOLOGIC „ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIA Scenariul 2
HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA Scenariul 2
HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OTILIA CAZIMIR”, SAT COTU VAMEȘ, COMUNA HORIA Scenariul 2
ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ Scenariul 1
ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ ȘCOALA PRIMARĂ AVEREŞTI, COMUNA ION CREANGĂ Scenariul 1
ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ ȘCOALA PRIMARĂ RECEA, COMUNA ION CREANGĂ Scenariul 1
MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI Scenariul 1
MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI ȘCOALA PRIMARĂ HOISEŞTI, COMUNA MĂRGINENI Scenariul 1
MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI ȘCOALA PRIMARĂ ITRINEŞTI, COMUNA MĂRGINENI Scenariul 1
MÂNĂSTIREA NEAMŢ SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ Scenariul 1
MOLDOVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI Scenariul 1
MOLDOVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HOCIUNGI, COMUNA MOLDOVENI Scenariul 1
NEGREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI Scenariul 3
NEGREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIANA, COMUNA NEGREȘTI Scenariul 3
NISIPOREŞTI LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI Scenariul 1
NISIPOREŞTI LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BARTICEȘTI, COMUNA BOTEȘTI Scenariul 1
OGLINZI ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
OGLINZI ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ GORUN, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ PIETROSU, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOLCA, COMUNA ONICENI Scenariul 1
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ VALEA ENEI, COMUNA ONICENI Scenariul 1
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Scenariul 1
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI Scenariul 1
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI Scenariul 1
PÂNCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTI Scenariul 1
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 2
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ OANȚU, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 2
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 2
PÂNGĂRĂCIOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU, COMUNA PÂNGĂRAȚI Scenariul 2
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA PRIMARĂ „DOMNUL TRANDAFIR”, SAT BOIŞTEA, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT ŢOLICI, COMUNA PETRICANI Scenariul 1
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 2
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUMINIŞ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 2
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 2
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ COLEGIUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ COLEGIUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ GRĂDINIȚA „CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA „CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ GRĂDINIȚA „VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA „VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN NEAMȚ INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL ECONOMIC „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL ECONOMIC „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 10, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ LICEUL TEORETIC „DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LICEUL TEORETIC „DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ BICAZ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 13, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „VERONICA FILIP”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OCOL, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PIATRA-NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ Scenariul 2
PILDEŞTI GRĂDINIȚA „ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN GRĂDINIȚA „ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI LICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN LICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PILDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA CORDUN Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOBOIEŞTI, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEGHIN, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLUTON, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÂNCA, COMUNA PIPIRIG Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA PODOLENI Scenariul 1
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI Scenariul 1
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU VODĂ, COMUNA POIANA TEIULUI Scenariul 1
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIANA TEIULUI Scenariul 1
POIENARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI Scenariul 1
RĂUCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
RĂUCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGALNICEANU”, COMUNA RĂUCEȘTI Scenariul 1
RĂZBOIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI Scenariul 2
RĂZBOIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂZBOIENII DE JOS, COMUNA RĂZBOIENI Scenariul 2
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU Scenariul 1
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU ȘCOALA PRIMARĂ BEŢEŞTI, COMUNA REDIU Scenariul 1
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU ȘCOALA PRIMARĂ POLOBOC, COMUNA REDIU Scenariul 1
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCEA, COMUNA REDIU Scenariul 1
ROMAN CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMAN CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMAN CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN COLEGIUL NAȚIONAL „ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL NAȚIONAL „ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN GRĂDINIȚA „ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA „ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ROMAN MUȘAT”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „COSTACHE NEGRI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MUGURI DE LUMINĂ”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG EDUCATION, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG EDUCATION, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, FILIALA TÎRGU NEAMȚ Scenariul 2
ROMAN ȘCOALA PRIMARĂ „MUȘATINII”, MUNICIPIUL ROMAN Scenariul 2
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI Scenariul 2
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOŞMANI, COMUNA ROMÂNI Scenariul 2
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI Scenariul 2
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI Scenariul 2
ROZNOV LICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV LICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV Scenariul 1
ROZNOV LICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, ORAȘ ROZNOV Scenariul 1
RUGINOASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASA Scenariul 1
RUSENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
RUSENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
RUSENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI Scenariul 1
SAGNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA Scenariul 2
SAGNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA ȘCOALA PRIMARĂ VULPĂŞEŞTI, COMUNA SAGNA Scenariul 2
SĂBĂOANI CLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANI CLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂBĂOANI LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂBĂOANI LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA SĂBĂOANI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA SĂVINEȘTI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTI Scenariul 1
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA SĂVINEȘTI (DUMBRAVA VALE) Scenariul 1
SECUIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI Scenariul 1
SECUIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI ȘCOALA PRIMARĂ BUTNĂREŞTI, COMUNA SECUIENI Scenariul 1
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 1
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT GHIDION, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 1
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT TODIRENI, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 1
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT VEJA, COMUNA STĂNIȚA Scenariul 1
ŞTEFAN CEL MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE Scenariul 1
ŞTEFAN CEL MARE ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE Scenariul 1
TARCĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU Scenariul 1
TARCĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STRAJA, COMUNA TARCĂU Scenariul 1
TAŞCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA Scenariul 1
TAŞCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TAȘCA Scenariul 1
TAZLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂU Scenariul 2
TĂMĂŞENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI Scenariul 1
TÂRGU NEAMŢ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ CLUBUL SPORTIV,ORAS TIRGU NEAMT CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ LICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ LICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ LICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ Scenariul 2
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚ Scenariul 2
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI Scenariul 1
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA, COMUNA TIMIȘEȘTI Scenariul 1
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PLĂIEŞU, COMUNA TIMIȘEȘTI Scenariul 1
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 1
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 1
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 1
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA TRIFEȘTI Scenariul 1
TUPILAŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚI Scenariul 1
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI Scenariul 1
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT DAVIDENI, COMUNA ȚIBUCANI Scenariul 1
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, COMUNA ŢIBUCANI Scenariul 1
URECHENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI Scenariul 1
VADURI ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN Scenariul 2
VADURI ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIŢA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN Scenariul 2
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 2
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 2
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHILII, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 2
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ GIURGENI, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 2
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ MUNCELU DE JOS, COMUNA VALEA URSULUI Scenariul 2
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI Scenariul 2
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORENI, COMUNA VĂLENI Scenariul 2
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI ȘCOALA PRIMARĂ MUNTENI, COMUNA VĂLENI Scenariul 2
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEMŢIŞOR, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ Scenariul 1
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ Scenariul 1
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI Scenariul 1
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA ZĂNEȘTI Scenariul 1
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA ZĂNEȘTI Scenariul 1
SCENARIUL 1 174
SCENARIUL 2 141
SCENARIUL 3 8
TOTAL 323

 

Ionut CORFU

DISTRIBUIȚI

LĂSAȚI UN MESAJ

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.