Local
Citit de: 1 ori

Bărbat din Timișești, căutat de polițiști. A dispărut de mai multe zile

Beat și fără permis, accident la Tg. Neamț cu o mașină furată. A fost reținut de polițiști
Bărbat din Roznov, dat dispărut. Dacă l-ați văzut, anunțați la 112!

La data de 1 septembrie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Urecheni au fost sesizați de un tânăr, de 24 de ani, din Timișești, cu privire la faptul că, la data de 27 august a.c., tatăl său CHILU CONSTANTIN în vârstă de 62 de ani, a părăsit în mod voluntar domiciliul din localitatea Timișești și nu a mai revenit până în prezent.

Semnalmente: înălțime – 1.70 m, greutate – 60 de kilograme, păr grizonat, ochi căprui, ten deschis la culoare cu o cicatrice pe obrazul drept.

La momentul dispariției era îmbrăcat cu: o geacă de culoare albastru și negru din material tip fâș, cămașă cu carouri de diferite culori, pantaloni din stofă de culoare gri închis. Acesta avea supra lui un troler din material textil, de culoare cafeniu deschis, cu mâner și roți din plastic de culoare negru, cu dimensiunile de aproximativ 50 cm.

Polițiștii au efectuat verificări pe raza localității Timișești, precum și a celor cunoscute ca fiind frecventate de acesta, în continuare fiind desfășurate activități specifice în vederea depistării acestuia.

Orice persoană care poate oferi informații ce pot conduce la depistarea bărbatului căutat, este rugată să apeleze Serviciul Unic 112 ori să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție.

sursa: IPJ Neamt

Distribuie știrea:

Etichete: Bărbat din Timișești, dat dispărut
Articolul anterior
Beat și fără permis, accident la Tg. Neamț cu o mașină furată. A fost reținut de polițiști
Articolul următor
Bărbat din Roznov, dat dispărut. Dacă l-ați văzut, anunțați la 112!

Ești de acord? Sau ai altă părere?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Fill out this field
Fill out this field
Te rog să introduci o adresă de email validă.
You need to agree with the terms to proceed