Local
Citit de: 2 ori

Bărbat găsit mort într-un bazin cu apă din curtea casei

Mașină răsturnată în șanț, 3 victime. Șoferul era beat pulbere
Tânăr de 18 ani, cu cagulă și înarmat cu un cuțit, acte de violență în plină stradă. Prins cu focuri de armă

Un barbat a fost gasit decedat ieri dimineata (11 noiembrie) in jurul orei 10, in curtea casei sale din comuna Baltatesti, jud. Neamt.

Un tanar de 23 de ani a alertat politistii, spunand ca l-a gasit pe unchiul sau in varsta de 59 de ani, intr-un bazin cu apa din curtea casei acestuia. La fata locului a fost chemata si o ambulanta dar si un echipaj de pompieri care l-au extras pe barbat din bazin, insa acesta era deja decedat, a precizat Georgiana Mosu, purtator de cuvant al IPJ Neamt.

Pe corpul barbatului nu au fost gasite urme de violenta si a fost transportat la Serviciul de Medicina Legala unde in urma necropsiei se va stabili cauza mortii si de cat timp cazuse in apa.

Ionut CORFU

 

 

Distribuie știrea:

Etichete: Barbat gasit mort intr-un bazin cu apa din curtea casei
Articolul anterior
Mașină răsturnată în șanț, 3 victime. Șoferul era beat pulbere
Articolul următor
Tânăr de 18 ani, cu cagulă și înarmat cu un cuțit, acte de violență în plină stradă. Prins cu focuri de armă

Ești de acord? Sau ai altă părere?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Fill out this field
Fill out this field
Te rog să introduci o adresă de email validă.
You need to agree with the terms to proceed