Local
Citit de: 6 ori

Femeie în stare gravă după ce s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc din Piatra Neamț

PNL Neamț- 147 de ani de la înființarea Partidului Național Liberal
Mitropolitul Teofan, vizită în centrele DGASPC Neamț

O femeie de 34 de ani a supravietuit miraculos, insa este in stare grava la spital, dupa ce s-a aruncat ieri de la etajul 4 (pe geamul de la sufrageria apartamentului) al blocului B1 de pe Aleea Plaiului (cartier Mărăței) din Piatra Neamt. Femeia ar fi recurs la gestul extrem, pe fondul unei depresii de care sufera. In urma caderii, a suferit multiple traumatisme. ”La data de 23 mai a.c., în jurul orei 14.45, polițiștii din cadrul Poliției municipiului Piatra Neamț au fost sesizați cu privire la faptul că o persoană a căzut de la etajul unui imobil.

Echipajul de poliție s-a deplasat la fața locului, iar din verificările preliminare efectuate a reieșit că o femeie, în vârstă de 34 ani, ar fi căzut de la etajul 4 al unui bloc din municipiul Piatra Neamț.

Aceasta a fost transportată la spital în vederea primirii de îngrijiri medicale de specialitate.

În cauză, polițiștii continuă cercetările sub aspectul săvârșirii infracțiunii de vătămare corporală din culpă, în vederea stabilirii tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul”, a declarat Georgiana Pușcașu- IPJ Neamt.

I.C.

Distribuie știrea:

Etichete: Femeie în stare gravă după ce s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc din Piatra Neamț
Articolul anterior
PNL Neamț- 147 de ani de la înființarea Partidului Național Liberal
Articolul următor
Mitropolitul Teofan, vizită în centrele DGASPC Neamț

Ești de acord? Sau ai altă părere?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Fill out this field
Fill out this field
Te rog să introduci o adresă de email validă.
You need to agree with the terms to proceed